Pracovné príležitosti a stáže v EÚ – september 2017

staze-cover

European Movement Ireland pravidelne uverejňuje najzaujímavejšie pracovné ponuky a stáže v Európskej únii. Ich zoznam, aj s termínmi podania žiadostí do konca septembra, nájdete na EuropeanMovementIreland – jobs and internships 31. august 2017.

Niekoľko vybraných ponúk na stáže v Belgicku a na Malte:

Project Assistant – Trans European Policy Studies Association (TEPSA)
Miesto: Belgicko
Deadline: 17. september 2017

TEPSA hľadá talentovaných, kvalifikovaných a motivovaných mladých odborníkov na platenú šesťmesačnú stáž v Bruseli.

Stážisti budú spolupracovať s členskými inštitúciami TEPSA, inštitúciami EÚ, think-tankmi a akademickými organizáciami v celej Európe. Medzi úlohy bude patriť editácia správ, publikácií a informačných letákov, pomoc pri organizovaní konferencií, seminárov alebo školení, správa sociálnych médií a webových stránok a pod.
Viac informácií tu.

 

Internship – DITTA – Global Diagnostic Imaging, Healthcare IT & Radiation Therapy Trade Association
Miesto: Brusel
Deadline: 22. september 2017

DITTA ponúka šesťmesačnú platenú stáž v kancelárii v Bruseli. Ako stážista budete monitorovať a analyzovať informácie od WHO, IMDRF, Svetovej banky atď., pomáhať pri príprave dokumentov, správ, tlačových vyhlásení a pod. Výhodou sú skúsenosti so zdravotníckymi pomôckami…
Viac informácií tu.

 

EU Project Intern – Paragon Europe
Miesto: Malta
Deadline: 29. september

Paragon je poradenská, výskumná a manažérska spoločnosť so sídlom na Malte a v Bruseli. Spoločnosť hľadá stážistu, ktorý bude pracovať v centrále spoločnosti na Malte, najlepšie na obdobie šiestich mesiacov. Stáž je neplatená.
Viac informácií tu.

 

Economics and Finance intern – Insurance Europe
Miesto: Brusel
Deadline: 30. september

Insurance Europe je Európska federácia poisťovní a zaisťovní. Na stáži budete mať na starosti podporu prípravy stretnutí pracovných skupín, prípravu podporných dokumentov a prezentácií, výskum ad-hoc problémov a pod.
Viac informácií tu.

 

Internship, Representation to the EU – DEKRA
Miesto: Brusel
Deadline: otvorená výzva
Začiatok stáže: február 2018
Dĺžka stáže: 5-6 mesiacov

DEKRA je jedným z popredných svetových poskytovateľov testovacích, kontrolných a certifikačných služieb. Má viac ako 40.000 zamestnancov vo viac ako 50 krajinách. V rámci stáže poskytuje spoločnosť študentom možnosť spoznať svet lobingu v EÚ. Medzi hlavné úlohy stážistov patrí všeobecná organizačná a administratívna podpora, monitoring legislatívy, výskum, príprava podkladov a správ, podpora pracovných tímov, organizácia podujatí a pod.
Ponuka je určená pre študentov a stáž sa uskutoční v rámci učebných osnov. Pri vybraných uchádzačoch musí byť preto podpísaná dohoda medzi spoločnosťou DEKRA, študentom a vysielajúcou univerzitou. Stáž je platená.
Viac informácií tu.

 

 

Milan Polešenskýmp
polesensky@federalisti.sk

 

 

 

Zdieľajte...Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on LinkedInShare on Google+Print this pageEmail this to someone